Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės

Dabar naršo: 0
Gyventojams Verslininkams Turistams
Pradžia > Pagalba vaikams ir šeimoms
2016-03-14  KREPŠINIO TURNYRAS, NUGALĖTOJAI APDOVANOTI

Kovo 5-ąją baigėsi 2015-2016 metų krepšinio turnyras Rietavo savivaldybės taurei laimėti. Dėl čempionų taurės dviem ratais pogrupio varžybose susikovė 7 komandos. Sužaidus abu ratus geriausiai sekėsi „Plungės lagūna -2“ komandai, kuri tuo metu užėmė pirmą vietą. Prasidėjus atkrintamosioms varžyboms, paaiškėjo stipriausios komandos, kurios kausis dėl medalių.

Dėl mažosios taurės kovo 5 d. susikovė „Plungės lagūna“ ir „Atsargiai“ sportininkai. Po atkaklios ir įnirtingos kovos rezultatu 82-80 pergalę šventė komanda „Atsargiai“. Komandą į priekį vedė D. Rauba. Varžybose dėl 3 vietos susirungė „Vykintas“ iš Tverų ir „Grensena“. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo apylygis, tačiau antrajame kėlinyje tveriškiai pradėjo tolti ir didinti persvarą. Galutinis rezultatas – 76-64 Tverų komandos naudai. Po šių varžybų vyko tritaškių konkursas kurį laimėjo Sigito Kažukausko ir Andriaus Žymanto duetas. Dėjimų į krepšį konkursą laimėjo Giedrius Baitis. Varžybose dėl pirmos vietos susirungė praėjusių metų finalininkų komandos – „Sporto klubas –  Nidos seklyčia“ ir „Plungės lagūna – 2“. Lagūniškiai  rato varžybose buvo nugalėję abu kartus, o tai reiškė, kad finalinės varžybos bus labai atkaklios. Iki ilgosios pertraukos geriau sekėsi „Plungės lagūna – 2“ komandai, kuri turėjo 5 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje lagūniškiai skirtumą buvo padidinę net iki 13 taškų ir atrodė, kad Fortūna jų rankose, bet praėjusių metų čempionai nepasidavė. Vedama kapitono Sigito Kažukausko komanda mažino pranašumą. Po trijų kėlinių liko ta pati 5 taškų persvara komandos „Plungės lagūna – 2“ naudai. Nebūtų „Sporto klubas – Nidos seklyčia“  krepšininkai tiek kartų laimėję krepšinio turnyrą, jeigu neturėtų čempioniško charakterio. Vyrai ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą, dominuodami aikštelėje ir visiškai palauždami varžovus.  29-8 laimėtas ketvirtas kėlinys leido „Sporto klubas – Nidos seklyčia“ krepšininkams švęsti pergalę rezultatu 89-73. Geriausiu turnyro jaunuoju žaidėju išrinktas Paulius Andrijauskas. Net dviejose nominacijose triumfavo Raimondas Venskus –  jis išrinktas rezultatyviausiu ir geriausiu turnyro snaiperiu. Naudingiausiu finalinio ketverto žaidėju pripažintas Sigitas Kažukauskas. Išrinktame simboliniame geriausiame turnyro starto penketo pozicijų penketuke atsidūrė  centro puolėjas Edvardas Varpiotas, sunkusis krašto puolėjas Remigijus Kasparavičius, lengvasis krašto puolėjas Julius Paulauskas, atakuojantis gynėjas Raimondas Venskus, įžaidėjas Sigitas Kažukauskas.  Visus laimėtojus ir prizininkus apdovanojo Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė ir jos pavaduotojas sportui Mantas Vaičekauskas.