Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės

Dabar naršo: 0
Gyventojams Verslininkams Turistams
Pradžia > Pagalba vaikams ir šeimoms
2017-02-21  PAAIŠKĖJO TAIKLIAUSI KREPŠININKAI

Vasario 18-ąją Plungės technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filialo sporto salėje karaliavo krepšinis –  vyko krepšinio turnyro Rietavo savivaldybės taurei laimėti finalinės varžybos. Dėl mažosios taurės susikovė Tverų „Vykintas“ ir „Šilalės Agro“. Mažoji taurė (turnyro varžybos dėl 5 vietos) sugalvota kaip paskatinimas iškritusioms komandoms kovoti atkrintamosiose varžybose. Šilalės „Agro“ šiose varžybose nepaliko jokių vilčių tveriškiams ir nušlavė varžovus rezultatu 123-60. Varžybose dėl 3 vietos kovojo „Grensenos“ ir „Plungės lagūnos“ krepšininkai. Vyko gražios ir atkaklios varžybos. Sužaidus 2 kėlinius komandas skyrė vos 2 taškai. Trečią kėlinuką suaktyvinę gynybą „Grensenos“ komandos krepšininkai laimėjo jį rezultatu 16-9 ir įgijo 9 taškų persvarą. 4 kėlinyje varžovai bandė vytis, bet vis trūkdavo sėkmingų atakų užbaigimų, tad „Grensenos“ komanda išsaugojo pranašumą, sugebėjo jį padidinti ir laimėjo varžybas rezultatu 66-50.

Vėliau vyko individualaus krepšininkų meistriškumo konkursai. Tritaškių konkurse susirungė 16 dalyvių. Kuriems buvo duodama 1 minutė, per kurią turėjo išmesti 25 metimus. Po pirmo rato keturi geriausią rezultatą pademonstravę dalyviai pateko į tolimesnį etapą (Artūras Tamošauskas –  18, Martynas Šeputis – 18, Edvinas Tamošauskis – 14, Sigitas Kažukauskas – 13). Antrajame etape dalyviai surinko atitinkamai 14, 22, 18, 13 taškų, tad į finalą pateko Martynas ir Edvinas. Finale Edvinas pelnė 10, o Martynas 11 taškų, kurie jam atnešė tritaškių konkurso nugalėtojo vardą. Kitas konkursas buvo pavadintas „Snaiperiu“. Jame susirungė 6 dalyviai, turėję po 3 minutes:  1 minutė – baudų metimams (už pataikytą baudą – 1 taškas), antra minutė – nusivarius iki aikštelės vidurio linijos grįžti atgal prie krepšio ir įmesti į jį (už taiklų metimą – 2 taškai), trečia  minutė –  metimams iš už 3 taškų linijos (už taiklų metimą skiriami 3 taškai). Geriausiai šiame turnyre sekėsi Artūrui Tamošauskui, kuris surinko 34 taškus.

Viską vainikavo dėjimų į krepšį konkursas, kuriame susirungė 3 dalyviai. Martynas Šeputis buvo laikomas šio konkurso favoritu ir jis pateisino šį vardą –  galingais dėjimais drebinęs lanką Martynas žavėjo komisiją ir salėje susirinkusius žiūrovus ir pelnytai tapo 2017 metų dėjimo į krepšį konkurso nugalėtoju.

Finalinėse varžybose susirungė seni varžovai, kurie jau ne pirmą kartą kovojo finale – sporto klubo „Nidos seklyčia“ ir „Plungės lagūna – 2“ sportininkai. Kaip ir buvo tikėtasi, nuo pat pradžių vyko atkaklios varžybos. Kiek geriau jas pradėjo sporto klubo „Nidos seklyčia“ krepšininkai, bet besibaigiant pirmajam kėliniui varžovai priartėjo ir atsiliko vos 2 taškais. Antrajame  kėlinyje geriau sekėsi „Plungės lagūnos – 2“ komandai, kuri sugebėjo pataikyti tolimus metimus ir taip laimėti kėlinį 32-20. Po 2 kėlinių komandas skyrė 10 taškų. Trečiajame vaizdas aikštelėje nepasikeitė – jeigu  atsiliekanti komanda bandydavo priartėti, varžovai atsakydavo taikliais metimais ir taip žingsnis po žingsnio žengė svajonių tikslo link. Po 3 kėlinių komandas jau skyrė 16 taškų. Ketvirtajame kėlinyje atsiliekanti komanda buvo priartėjusi prie vienaženklio skirtumo ribos, bet pirmaujanti komanda atsilaikė iki galo ir šventė pergalę rezultatu 96-84. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Mantas Vaičekauskas dėkojo turnyre dalyvavusioms komandoms o Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis įteikė komandų vadovams padėkos raštus. Komandos buvo pagerbtos ir apdovanotos  prizais. Geriausiu turnyro snaiperiu išrinktas Raimondas Venskus, rezultatyviausiu žaidėju –  Martynas Šeputis, jauniausiu turnyro talentu –  Deividas Radžvilas, naudingiausiu finalo ketverto žaidėju –  Haroldas Venskus. Simbolinį geriausių turnyro žaidėjų penketuką sudarė Remigijus Kasparavičius, Mindaugas Norvaišas, Martynas Šeputis, Raimondas Venskus, Jonas Rėkašius.