Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės

Dabar naršo: 0
Gyventojams Verslininkams Turistams
Pradžia > Pagalba vaikams ir šeimoms
2017-07-11  RUNGĖSI TINKLININKAI IR KREPŠININKAI

Liepos 6-ąją Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos ir Budrikių k. sporto aikštynuose vyko tradicinė sporto šventė, skirta Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai. Šiemet paplūdimio tinklinio aikštelėse susirungė 12 vyrų ir 10 moterų komandų. Krepšinio 3x3 aikštelėje 4 amžiaus grupėse savo jėgas išbandė 28 komandos.

Ryto lietutis neišgąsdino į Rietavą atvykusių sportininkų. Renginio atidarymo metu jie draugiškai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną, kuris juos motyvavo sporto aikštelėse siekti pergalių. Vyrai tinklininkai rungėsi Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos, o moterys –  Budrikių kaimo tinklinio aikštelėje. Sužaidusios rato susitinimus,  4 geriausios moterų komandos grįžo į Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos aikštelę išsiaiškinti, kas tą dieną bus stipriausios. 3 vietą iškovojo Agnė Janutaitė ir Agnė Aleknavičienė (Klaipėda), 2 –  Augustė Petrauskaitė ir Karina Simonaitytė (Klaipėda). Čempionių titulu džiaugėsi Karolina Cukova ir Paulina Kazlauskaitė (Klaipėda).

Tarp vyrų vyko nuožmi kova, jie kovojo 2 minusų sistema . Stipriausi tą dieną buvo ir prizines vietas iškovojo: Justinas Laurinaitis ir Nerijus Barauskas (Telšiai) – 3 vietą, 2 vietą – Andrius Vilbikas ir Tomas Drungilas  (Klaipėda), o čempionais tapo Tomas Vanagas ir Šarūnas Baziulis (Šiauliai).

Gatvės krepšinio varžybos vyko Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos lauko krepšinio aikštelėje, bet dėl prastų oro sąlygų šiek tiek varžybų vyko ir gimnazijos sporto salėje. Jauniausioje iki 10 m. amžiaus grupėje susigrūmė 3 komandos. 3 vietą iškovojo komanda „Žalgiris“ (Dovydas Jurkus, Matas Smilgevičius, Julius Bračkus), 2 vietą – komanda „Šilalė“ ( Dovydas Beržinis, Kristupas Zobėla, Jurgis Bergelis, Matas Rupšlaukis), 1 vieta džiaugėsi komanda „Dream team“ (Gytis Vaičekauskas, Vykintas Zakarauskas, Erikas Sabaliauskas, Benas Kaminskas).

11-14 m. amžiaus grupėje taip pat susirungė 3 komandos. 3 vieta atiteko komandai „Buliai“ (Vykintas Simanavičius, Aivaras Šimkūnas, Emilis Dromantas, Arnas Pakalniškis), 2 vieta – „Snikeriai“ (Eivinas Razmas, Viktoras Vaičiulis, Gvidas Dirmontas, Laurynas Dargis). Čempionais šioje grupėje tapo komanda „Plateliai“ (Vilius Urbonas, Aurimas Kaunas, Kristijonas Rušinskis).

15-17 m. amžiaus grupėje kovojo 8 komandos. 3 vietą iškovojo „Naikintuvas“ iš Plungės (Paulius Andrijauskas, Vygantas Ašmonas, Vitalijus Gricius, Edvinas Juodkus), 2 vieta atiteko komandai „X“ iš Šilalės (Rokas Stancelis, Mindaugas Katinas, Julius Raudonius. Čempionais šioje grupėje tapo „Kazakstano tigrai“ iš Plungės (Mantas Mažeika, Rokas Smilgevičius, Rokas Smulkys, Justas Čiutys).

Nuožmi kova kiekvienose varžybose vyko ir daugiau negu 18 m. amžiaus grupėje. Šioje grupėje susirungė 14 komandų, kurios varžėsi 2 minusų sistema. 3 vieta atiteko komandai „Savi“ iš Rietavo (Algis Riškus, Edmundas Bėliauskas, Arūnas Valuckis, Martynas Andrijauskas). Finalinėse varžybose susirungė komanda „Agnė“, sudaryta iš Plungės ir Tverų miestelio sportininkų (Laimonas Jurkus, Tadas Griguola, Ovidijus Stropus, Modestas Jurkaitis) ir komanda „Anekdotai“, sudaryta iš Klaipėdos ir Rietavo miesto (Giedrius Sakalas, Edgaras Perminas, Darius Mockus, Rokas Rakevičius). Po atkaklios kovos „Anekdotai“ šventė pergalę ir tapo čempionais.

Tinklinio ir krepšinio turnyrų organizatorius Mantas Vaičekauskas padėkojo nepabūgusiems lietingo ryto ir nusprendusiems šventišką dieną praleisti sportiškai. Turnyrų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais.