Rietavo savivaldybė - 2015-11-06 Susitikimas su „Transparency internacional“ Lietuvos skyriaus atstovu

 
Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Administracinė informacija Paslaugos Veiklos sritys GARBĖS PILIEČIAI Bendruomenės
Į pradžią 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lankytojų statistika

Skaičiuojama nuo: 2012-01-15
Iš viso apsilankė: 18894700
Šiandien apsilankė: 0
Dabar naršo: 0
Pradžia > Korupcijos prevencija
Versija spausdinimui
2015-11-06 Susitikimas su „Transparency internacional“ Lietuvos skyriaus atstovu

Lapkričio 6 d. Rietavo savivaldybėje organizuotas susitikimas su „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) projektų vadovu Karoliu Granicku. Susitikime dalyvavo Savivaldybės vadovai, Savivaldybės antikorupcinės komisijos nariai, Administracijos padalinių vadovai, Savivaldybės įstaigų vadovai ir specialistai.

Pažymėtina, kad Rietavo savivaldybė yra tarp penkių geriausiai įvertintų savivaldybių Lietuvoje, kuri savo interneto svetainėje informuoja visuomenę apie būdus, kuriais galima pranešti apie galimus korupcijos atvejus. „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovai lankėsi tose savivaldybėse, kurios pareiškė norą tobulėti ir teikė grįžtamąjį ryšį, aktyviai bendradarbiavo su tyrimą atliekančiais specialistais.

Susitikimo metu pristatyti neseniai „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktos analizės rezultatai apie tai, kaip viešasis sektorius informuoja apie savo turimus pranešimų kanalus, pristatyta atviro miesto koncepcija ir kiti „Transparency International“ Lietuvos skyriaus tyrimai apie savivaldą, inovatyvūs gyventojų įtraukimo pavyzdžiai, pateikti siūlymai ir pastabos.

Pagal „Jurgio kepurę“ nustatomos silpnosios ir stipriosios Savivaldybių pusės bendrame savivaldybių skaidrumo reitinge. „Jurgio kepurė“ rengiama atsižvelgiant į tai, kokios informacijos žmonės nori iš Savivaldybės ir pasiremiant kitų savivaldybių praktika.

Visas tyrimas – savivaldybių skaidrumo vertinimas – skelbiamas „Trancparency International“ Lietuvos skyriaus puslapyje www.jurgiokepure.lt.

Susitikimo metu pristatytos kitos „Trancparency International“ iniciatyvos:

http://manoseimas.lt/ – „Stebėk, kaip dirba Seimo nariai“
http://atvirasteismas.lt/ – Detali Lietuvos teismų statistika

stirna.info – Žiniasklaidos priemonių savininkai.

 

   

Paskutinis atnaujinimas: 2015-11-17 11:03:24

 

Rietavo savivaldybė. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Laisvės a. 3, 90311 Rietavas, Tel. (8 448) 73 200, Faks. (8 448) 73 222, El. p. savivaldybe@rietavas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188747184
© Rietavo savivaldybė Sprendimas: Idamas, naudojama Smartweb.